Portfolio vín

Uvedená vína jsou v aktuálních tržních cenách skladem v Praze a je možno si je objednat přes formulář níže. Ve věci platby a dopravy vás budeme kontaktovat po obdržení objednávky.  Na vaše dotazy a poptávky rádi odpovíme - využijte k tomu taky formulář níže.

Chcete-li se stát partnerem a využívat partnerských výhod, klikněte zde.

NázevTržní cena bez DPHTržní cena s DPHobjednat kusů
Chateau Pichon Baron, Pauillac 200434114127
Chateau Pichon Baron, Pauillac 200545545511
Chateau Pichon Baron, Pauillac 200636714441
Chateau Pichon Baron, Pauillac 200834434166
Chateau Pichon Baron, Pauillac 2008 Magnum65897973
Chateau Pichon Baron, Pauillac 199542985200
Chateau Pichon Baron, Pauillac 199647605760
Chateau Pichon Baron, Pauillac 199834864218
Chateau Pichon Longueville Comtesse de Lalande, Pauillac 200538334637
Chateau Pichon Longueville Comtesse de Lalande, Pauillac 200636054362
Chateau Pichon Longueville Comtesse de Lalande, Pauillac 200835404283
Chateau Pichon Longueville Comtesse de Lalande, Pauillac 197547015689
Chateau Pichon Longueville Comtesse de Lalande, Pauillac 198851326209
Chateau Palmer, Margaux 19831409617056
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 200037024480
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 200223712868
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 200421762633
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 200824362947
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 201033784087
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 199533084002
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 199631833852
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 199831833852
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 200046125581
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 200333204018
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 200537114491
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 200622082672
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 200821122555
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 200930853733
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 201035764327
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 198837134493
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 199826933259
Chateau Cantemerle, Haut-Medoc 200212011453
Chateau Cantemerle, Haut-Medoc 200410901319
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 200059947253
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 200434434166
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 200566077994
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 200637674559
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 2006 magnum75269107
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 200838284632
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 198847145704
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 199938974716
Chateau Cos d'Estournel 'Les Pagodes de Cos', Saint-Estephe 201017242086
Chateau Cos d'Estournel 'Les Pagodes de Cos', Saint-Estephe 201112191475
Chateau Lascombes, Margaux 200224222931
Pavillon Rouge du Chateau Margaux, Margaux 200065767957
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 200149535993
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 200247495746
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 200357426948
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 200449766022
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 2005877910623
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 200649185951
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 200846295601
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 2009966211691
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 1985859110396
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 198866648064
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 198971018592
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 1996891910792
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 199857746987
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 199956556842
Chateau Grand Puy Lacoste, Pauillac 200816572005
Chateau Grand Puy Lacoste, Pauillac 200926673226
Chateau d´Yquem, Sauternes 199779929670
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 200419812397
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 200526783240
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 200823392830
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 200927983385
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 201025193048
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 198944565392
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 199528253419
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 199823062791
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 200645945558
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 200842115095
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 198551326209
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 198649696013
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 198843725290
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 198844545389
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 198949375974
Chateau Pontet Canet, Pauillac 200039284753
Chateau Pontet Canet, Pauillac 200632943986
Chateau Pontet Canet, Pauillac 200832293907
Chateau Pontet Canet, Pauillac 199041595032
Chateau Pontet Canet, Pauillac 199639814817
Chateau La Mission Haut Brion, Pessac Leognan 200173168852
Chateau La Mission Haut Brion, Pessac Leognan 200273848934
Chateau La Mission Haut Brion, Pessac Leognan 200454466590
Chateau La Mission Haut Brion, Pessac Leognan 200863167643
Chateau La Mission Haut Brion, Pessac Leognan 1995911711032
Chateau La Mission Haut Brion, Pessac Leognan 199666708071
Chateau Brane-Cantenac, Margaux 200033284026
Chateau Brane-Cantenac, Margaux 200530013631
Chateau Brane-Cantenac, Margaux 200619812397
Chateau Brane-Cantenac, Margaux 200817572126
Chateau Brane-Cantenac, Margaux 200924362947
Chateau Brane-Cantenac, Margaux 201025983143
Chateau Montrose, Saint-Estephe 200545415495
Chateau Montrose, Saint-Estephe 200628653467
Chateau Montrose, Saint-Estephe 2006 Magnum59547204
Chateau Montrose, Saint-Estephe 200828323427
Chateau Montrose, Saint-Estephe 199541475018
Chateau Montrose, Saint-Estephe 199833374038
La Dame de Montrose, Saint-Estephe 200915091826
Chateau Branaire-Ducru, Saint-Julien 200815481874
Chateau Talbot, Saint-Julien 200529523571
Chateau Talbot, Saint-Julien 201022412712
Echo de Lynch Bages Chateau Haut-Bages Averous, Pauillac 201111081341
Chateau Giscours, Margaux 200616882043
Chateau Giscours, Margaux 200817542122
Chateau Prieure-Lichine, Margaux 200915921926
Chateau Prieure-Lichine, Margaux 201018112191
Domaine de Chevalier Rouge, Pessac-Leognan 200923062791
Domaine de Chevalier Rouge , Pessac-Leognan 201024362947
Domaine de Chevalier Blanc , Pessac-Leognan 200625623100
Domaine de Chevalier Blanc , Pessac-Leognan 200729093520
Domaine de Chevalier Blanc , Pessac-Leognan 200925343066
Chateau Lafon-Rochet, Saint-Estephe 200914941807
Chateau Phelan Segur, Saint-Estephe 201014941807
'La Croix de Beaucaillou', Saint-Julien 201015921926
'La Croix de Beaucaillou', Saint-Julien 201112661532
Clos de Marquis Saint - Julien 2002 Magnum27523329
Chateau La Conseillante, Pomerol 200835814333
Chateau La Conseillante, Pomerol 19821217914737
Chateau l'Evangile, Pomerol 200236714441
Chateau l'Evangile, Pomerol 200642875188
Chateau l'Evangile, Pomerol 201238654677
Chateau l'Evangile, Pomerol 199554796629
Chateau l'Evangile, Pomerol 199556116789
Chateau l'Evangile, Pomerol 199867238135
Chateau Gazin, Pomerol 199043065211
Chateau Clinet, Pomerol 199549866034
Chateau Grand Mayne, Saint-Emilion Grand Cru 200118322216
Chateau Beau-Sejour Becot, Saint-Emilion Grand Cru 200923792879
Chateau Beauregard, Pomerol 200211711416
Vieux Chateau Certan, Pomerol 199645885552
Chateau Trotanoy, Pomerol 200858567086
Chateau Trotanoy, Pomerol 201140934952
Chateau Trotanoy, Pomerol 199943095214
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 200230173650
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 200426313183
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 200625343066
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 200938984716
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 201037354519
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 198635544300
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 198836704440
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 1996 Magnum61797477
Chateau Petit Village, Pomerol 200920092431
Chateau Figeac, Saint-Emilion Grand Cru 200557486956
Chateau Troplong Mondot, Saint-Emilion Grand Cru 200419812397
Chateau Troplong Mondot, Saint-Emilion Grand Cru 200631183773
Chateau Troplong Mondot, Saint-Emilion Grand Cru 200826053152
Chateau La Fleur de Gay', Pomerol 200627573336
Chateau La Fleur de Gay', Pomerol 200935704320
Clos des Lambrays Grand Cru, Cote de Nuits, Domaine des Lambrays 199973648911
Clos de la Roche Grand Cru, Cote de Nuits, Louis Jadot 200552376336
Clos de Tart Grand Cru Monopole, Cote de Nuits, Mommessin 20031183114315
Richebourg Grand Cru, Cote de Nuits, Domaine A.F. Gros 20051401516958
Richebourg Grand Cru, Cote de Nuits, Domaine A.F. Gros 20051401516958
Nuits-Saint-Georges Premier Cru, Domaine Jean Grivot Aux Boudots 200547505747
Vosne Romanée 1er Cru Les Chaumes, Robert Arnoux 200242375127
Musigny Grand Cru, Cote de Nuits, Joseph Drouhin 20042444429577
Morey Saint Denis 1er Cru, Cuvée des Alloutes, Domaine Ponsot 200540364883
Echezeaux Grand Cru, Robert Arnoux 200200
Echezeaux Grand Cru, Robert Arnoux 200300
Echezeaux Grand Cru, Robert Arnoux 199500
Domaine des Lambrays Les Loups, Morey-Saint-Denis Premier Cru 200534884221
Vogue Chambolle Musigny 2005985511924
Vogue Chambolle Musigny 200658177038
Vogue Chambolle Musigny 1er Cru 2005989411971
Clos de Lambrays Grand Cru 200657486956
Romanee Conti, Romanee Saint Vivant Grand Cru 20046039373075
Romanee Conti Grand Cru 2005621948752558
Rousseau Gevrey Chambertin AOC 200571488650
Rousseau Gevrey Chambertin AOC 200655326693
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er Petite Chapelle 201263097634
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er Petite Chapelle 201354956648
Dugat Py, Gevrey Chambertin Cuvée Coeur Du Roy 200543515265
Dugat Py, Gevrey Chambertin Cuvée Coeur Du Roy 201129993629
Dugat Py, Gevrey Chambertin Cuvée Coeur Du Roy 201232543937
Dugat Py, Gevrey Chambertin Cuvée Coeur Du Roy 201331803848
Dugat Py, Gevrey Chambertin Cuvée Coeur Du Roy 201434984233
Dugat Py, Gevrey Chambertin VV 201124122918
Dugat Py, Gevrey Chamberin VV 201224122918
Dugat Py, Gevrey Chambertin VV 201321532605
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er Champeaux 201153136428
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er Champeaux 201273638909
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er Champeaux 201355746744
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er Champeaux 201461067389
Dugat Py, Bourgogne 20098381014
Dugat Py, Bourgogne 201213771666
Dugat Py, Cuvée Halinard 201111411381
Dugat Py, Halinard 201213771666
Dugat Py, Halinard 201411941444
Dugat Py, Gevrey Chambertin VV 200831463807
Dugat Py, Gevrey Chambertin VV 200934654193
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er cru 201045965561
Dugat Py, Charmes Chambertin GC 20111000512106
Dugat Py, Charmes Chambertin GC 20131013312260
Dugat Py, Charmes Chambertin GC 20141081913091
Dugat Py, Gevrey Chambertin Les Evocelles 201034384160
Dugat Py, Gevrey Chambertin Les Evocelles 201434984233
Echézaux du Dessus Grand Cru, Domaine Jayer Gilles 200864807841
Echézaux du Dessus Grand Cru, Domaine Jayer Gilles 200975239103
Domaine A.F.Gros, Savigny les Beaune 1er Cru Clos des Guettes 201015151833
Domaine A.F.Gros, Vosne Romanée Aux Réas 201020142437
Domaine A.F.Gros, Pommard 1er Cru Les Pézerolles 200926613220
Domaine A.F.Gros, Echezaux Grand Cru 201162067510
Domaine A.F.Gros, Vosne Romanée Clos de la Fontaine 200858997138
Francois Parent, Pommard 1er Cru Les Rugiens 200040184862
Francois Parent, Pommard 1er Cru Les Rugiens 200630023633
Francois Parent, Clos de Vougeot Grand Cru 201036114369
Domaine Billard Gonnet, Pommard 1 cru Rougiens 200614011695
Domaine Billard Gonnet, Pommard 1 cru Rougiens 200919592370
Domaine Billard Gonnet Pommard 1 cru Chaponnieres 201019472356
Domaine Bouzereaux-Gruyere Chassagne Montrachet 1 cru Les Chaumées 200720532484
Domaines Bouzereaux-Gruyere Mersault Les Tillets 201312371497
Domaine Gros Frere et Soeur, Clos de Vougeot Grand cru 197669268381
Domaine Rapet Pere et fils Corton GC 197879839660
Domaine Rapet Pere et fils Corton Charlemagne 2017 GC28033392
Domaine Rapet Corton "Pougets" GC 201319212324
Domaine Rapet Corton "Pougets" GC 201621322579
Antoine Jobard Meursault 1 cru Blagny 201318872284
Antoine Jobard Meursault 1 cru Blagny 2014 Magnum44595395
Antoine Jobard Meursault 1 cru Poruzots 201426313183
Antoine Jobard Puligny Montrachet 1 cru Les Champs-Gains 201431213776
Joseph Drouhin Clos de la Roche Grand cru 201249095940
Joseph Drouhin Nuits St Georges 1er cru Vaucrains 201118492238
Joseph Drouhin Gevrey Chambertin 1er cru Lavaux Saint Jacques 201228363431
Joseph Drouhin Meursault 1er cru Charmes 201323142800
Joseph Drouhin Chassagne Montrachet 1er cru Embazés 201318202202
Joseph Drouhin Puligny Montrachet 1er cru Folatieres 201323462839
Joseph Drouhin Corton Charlemagne Grand cru 201346825665
Joseph Drouhin Charmes Chambertin Grand cru 201341875066
Bachelet Monnot Puligny Montrachet 1er cru Les Folatieres 201444215349
Benoit Ente Puligny Montrachet 1er cru Clos de la Truffiere 201441375006
Benoit Ente Puligny Montrachet 201424572973
Benjamin Leroux Gevrey Chambertin 1er cru Les Champeaux 201224823003
Henriot brut rosé 1989 Magnum1074913007
Henriot brut rosé 1990 Magnum 1157714008
Henriot Millesime 200026003146
Henriot Millesime 2000 Magnum62807599
Henriot Millesime 200520542485
Henriot Millesime 200616792032
Henriot Millesime 1989 Jeroboam1785721607
Henriot Millesime 1990 Jeroboam1515518337
Henriot Millesime 199528453443
Henriot Millesime 1995 Jeroboam1186814361
Henriot Millesime 1996 Jeroboam1010312225
Henriot millesime 1996 Magnum54256565
Henriot Millesime 1998 Magnum69218374
Henriot Rosé Millesime 200821492601
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 200035534299
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 200035534299
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 198968988346
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 199550666130
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 1995 Magnum1047712677
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 1996 Magnum1072012971
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 199835844337
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 1999 Magnum979211848
Chateau de Beaucastel rouge 200527533331
Chateau de Beaucastel rouge 200727973384
Rostang Cote Rotie Cote Blonde 200633654072
Chateauneuf du Pape , Domaine du Banneret 2011MG22192685
Pouilly Fumé 101 Rangs, Chateau de Tracy 201135404283

Objednávka:

Jméno (vyžadováno)

Email (vyžadováno)

Telefon

Adresa doručení (vyžadováno)

Vaše zpráva:

Souhrn objednávky:

Vaše údaje zpracováváme podle těchto zásad o ochraně údajů.