Portfolio vín

Uvedená vína jsou v aktuálních tržních cenách skladem v Praze a je možno si je objednat přes formulář níže. Ve věci platby a dopravy vás budeme kontaktovat po obdržení objednávky.  Na vaše dotazy a poptávky rádi odpovíme - využijte k tomu taky formulář níže.

Chcete-li se stát partnerem a využívat partnerských výhod, klikněte zde.

NázevTržní cena bez DPHTržní cena s DPHobjednat kusů
Chateau Pichon Baron, Pauillac 200435904344
Chateau Pichon Baron, Pauillac 200547945801
Chateau Pichon Baron, Pauillac 200638644675
Chateau Pichon Baron, Pauillac 200836244385
Chateau Pichon Baron, Pauillac 2008 Magnum69368393
Chateau Pichon Baron, Pauillac 199545245474
Chateau Pichon Baron, Pauillac 199650116063
Chateau Pichon Baron, Pauillac 199836694440
Chateau Pichon Longueville Comtesse de Lalande, Pauillac 200540344882
Chateau Pichon Longueville Comtesse de Lalande, Pauillac 200637954592
Chateau Pichon Longueville Comtesse de Lalande, Pauillac 200837264509
Chateau Pichon Longueville Comtesse de Lalande, Pauillac 197549495988
Chateau Pichon Longueville Comtesse de Lalande, Pauillac 198854026536
Chateau Palmer, Margaux 19831483817954
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 200038974715
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 200224953019
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 200422902771
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 201035564302
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 199534824213
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 199633514054
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 199833514054
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 200048555875
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 200334954229
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 200539074727
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 200623252813
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 200822232689
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 200932483930
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 201037644554
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 198839094729
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 199828353430
Chateau Cantemerle, Haut-Medoc 200212641530
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 200063107635
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 200436244385
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 200569548415
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 200639664798
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 2006 magnum79229586
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 200840304876
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 198849626004
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 199941024964
Chateau Cos d'Estournel 'Les Pagodes de Cos', Saint-Estephe 201018152196
Chateau Cos d'Estournel 'Les Pagodes de Cos', Saint-Estephe 201112831553
Chateau Lascombes, Margaux 200225503085
Pavillon Rouge du Chateau Margaux, Margaux 200069228375
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 200152136308
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 200249996048
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 200360447314
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 200452386338
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 2005924111182
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 200651776264
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 200848725895
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 20091017012306
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 1985904410943
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 198870158488
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 198974759045
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 1996938911360
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 199860787355
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 199959527202
Chateau Grand Puy Lacoste, Pauillac 200817442110
Chateau Grand Puy Lacoste, Pauillac 200928073396
Chateau d´Yquem, Sauternes 1997841310179
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 200420852523
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 200528193411
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 200824622979
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 200929453563
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 201026523209
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 198946905675
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 199529743598
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 199824282938
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 200648355851
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 200844325363
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 198554026536
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 198652316330
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 198846025568
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 198846885673
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 198951976288
Chateau Pontet Canet, Pauillac 200041355003
Chateau Pontet Canet, Pauillac 200634674196
Chateau Pontet Canet, Pauillac 200833994113
Chateau Pontet Canet, Pauillac 199043785297
Chateau Pontet Canet, Pauillac 199641905070
Chateau La Mission Haut Brion, Pessac Leognan 200177019318
Chateau La Mission Haut Brion, Pessac Leognan 200277729405
Chateau La Mission Haut Brion, Pessac Leognan 200457336937
Chateau La Mission Haut Brion, Pessac Leognan 200866498045
Chateau La Mission Haut Brion, Pessac Leognan 1995959711613
Chateau La Mission Haut Brion, Pessac Leognan 199670228496
Chateau Brane-Cantenac, Margaux 200035034238
Chateau Brane-Cantenac, Margaux 200531593823
Chateau Brane-Cantenac, Margaux 200620852523
Chateau Brane-Cantenac, Margaux 200818492238
Chateau Brane-Cantenac, Margaux 200925643102
Chateau Brane-Cantenac, Margaux 201027353309
Chateau Montrose, Saint-Estephe 200547805784
Chateau Montrose, Saint-Estephe 200630163649
Chateau Montrose, Saint-Estephe 2006 Magnum62677583
Chateau Montrose, Saint-Estephe 200829813607
Chateau Montrose, Saint-Estephe 199543655282
Chateau Montrose, Saint-Estephe 199835124250
La Dame de Montrose, Saint-Estephe 200915891923
Chateau Branaire-Ducru, Saint-Julien 200816301972
Chateau Talbot, Saint-Julien 200531073759
Chateau Talbot, Saint-Julien 201023592854
Echo de Lynch Bages Chateau Haut-Bages Averous, Pauillac 201111671412
Chateau Giscours, Margaux 200617772151
Chateau Giscours, Margaux 200818462234
Chateau Prieure-Lichine, Margaux 200916752027
Chateau Prieure-Lichine, Margaux 201019062306
Domaine de Chevalier Rouge, Pessac-Leognan 200924282938
Domaine de Chevalier Rouge , Pessac-Leognan 201025643102
Domaine de Chevalier Blanc , Pessac-Leognan 200626973263
Domaine de Chevalier Blanc , Pessac-Leognan 200730623706
Domaine de Chevalier Blanc , Pessac-Leognan 200926673227
Chateau Lafon-Rochet, Saint-Estephe 200915721902
Chateau Phelan Segur, Saint-Estephe 201015721902
'La Croix de Beaucaillou', Saint-Julien 201016752027
'La Croix de Beaucaillou', Saint-Julien 201113331613
Clos de Marquis Saint - Julien 2002 Magnum28963505
Chateau La Conseillante, Pomerol 200837704561
Chateau La Conseillante, Pomerol 19821282015512
Chateau l'Evangile, Pomerol 200238644675
Chateau l'Evangile, Pomerol 200645135461
Chateau l'Evangile, Pomerol 201240694923
Chateau l'Evangile, Pomerol 199557676978
Chateau l'Evangile, Pomerol 199559067147
Chateau l'Evangile, Pomerol 199870778563
Chateau Gazin, Pomerol 199045335485
Chateau Clinet, Pomerol 199552496351
Chateau Grand Mayne, Saint-Emilion Grand Cru 200119282333
Chateau Beau-Sejour Becot, Saint-Emilion Grand Cru 200925043030
Chateau Beauregard, Pomerol 200212321491
Vieux Chateau Certan, Pomerol 199648305844
Chateau Trotanoy, Pomerol 200861647459
Chateau Trotanoy, Pomerol 201143085213
Chateau Trotanoy, Pomerol 199945365489
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 200231763843
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 200427693350
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 200626673227
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 200941034965
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 201039314757
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 198637414526
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 198838634674
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 1996 Magnum65047870
Chateau Petit Village, Pomerol 200921152559
Chateau Figeac, Saint-Emilion Grand Cru 200560517322
Chateau Troplong Mondot, Saint-Emilion Grand Cru 200420852523
Chateau Troplong Mondot, Saint-Emilion Grand Cru 200632823971
Chateau Troplong Mondot, Saint-Emilion Grand Cru 200827423318
Chateau La Fleur de Gay', Pomerol 200629023511
Chateau La Fleur de Gay', Pomerol 200937584547
Clos des Lambrays Grand Cru, Cote de Nuits, Domaine des Lambrays 199977529380
Clos de la Roche Grand Cru, Cote de Nuits, Louis Jadot 200555126670
Clos de Tart Grand Cru Monopole, Cote de Nuits, Mommessin 20031245315068
Richebourg Grand Cru, Cote de Nuits, Domaine A.F. Gros 20051475217850
Richebourg Grand Cru, Cote de Nuits, Domaine A.F. Gros 20051475217850
Nuits-Saint-Georges Premier Cru, Domaine Jean Grivot Aux Boudots 200550006050
Vosne Romanée 1er Cru Les Chaumes, Robert Arnoux 200244605396
Musigny Grand Cru, Cote de Nuits, Joseph Drouhin 20042573131134
Morey Saint Denis 1er Cru, Cuvée des Alloutes, Domaine Ponsot 200542485140
Domaine des Lambrays Les Loups, Morey-Saint-Denis Premier Cru 200536724443
Vogue Chambolle Musigny 20051037312552
Vogue Chambolle Musigny 200661237409
Vogue Chambolle Musigny 1er Cru 20051041412601
Clos de Lambrays Grand Cru 200660517322
Romanee Conti, Romanee Saint Vivant Grand Cru 20046357176921
Romanee Conti Grand Cru 2005654683792166
Rousseau Gevrey Chambertin AOC 200575259105
Rousseau Gevrey Chambertin AOC 200658237045
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er Petite Chapelle 201266428036
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er Petite Chapelle 201357846998
Dugat Py, Gevrey Chambertin Cuvée Coeur Du Roy 200545805542
Dugat Py, Gevrey Chambertin Cuvée Coeur Du Roy 201131573820
Dugat Py, Gevrey Chambertin Cuvée Coeur Du Roy 201234254144
Dugat Py, Gevrey Chambertin Cuvée Coeur Du Roy 201333484051
Dugat Py, Gevrey Chambertin Cuvée Coeur Du Roy 201436824456
Dugat Py, Gevrey Chambertin VV 201125393072
Dugat Py, Gevrey Chamberin VV 201225393072
Dugat Py, Gevrey Chambertin VV 201322662742
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er Champeaux 201155926767
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er Champeaux 201277519378
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er Champeaux 201358677099
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er Champeaux 201464287777
Dugat Py, Bourgogne 20098821067
Dugat Py, Bourgogne 201214491754
Dugat Py, Cuvée Halinard 201112011453
Dugat Py, Halinard 201214491754
Dugat Py, Halinard 201412561520
Dugat Py, Gevrey Chambertin VV 200833124007
Dugat Py, Gevrey Chambertin VV 200936484414
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er cru 201048385854
Dugat Py, Charmes Chambertin GC 20111053212744
Dugat Py, Charmes Chambertin GC 20131066612906
Dugat Py, Charmes Chambertin GC 20141138913780
Dugat Py, Gevrey Chambertin Les Evocelles 201036194379
Dugat Py, Gevrey Chambertin Les Evocelles 201436824456
Echézaux du Dessus Grand Cru, Domaine Jayer Gilles 200868218253
Echézaux du Dessus Grand Cru, Domaine Jayer Gilles 200979199582
Domaine A.F.Gros, Savigny les Beaune 1er Cru Clos des Guettes 201015941929
Domaine A.F.Gros, Vosne Romanée Aux Réas 201021202565
Domaine A.F.Gros, Pommard 1er Cru Les Pézerolles 200928013389
Domaine A.F.Gros, Echezaux Grand Cru 201165337905
Domaine A.F.Gros, Vosne Romanée Clos de la Fontaine 200820222447
Francois Parent, Pommard 1er Cru Les Rugiens 200042295118
Francois Parent, Pommard 1er Cru Les Rugiens 200631603824
Francois Parent, Clos de Vougeot Grand Cru 201038014599
Domaine Billard Gonnet, Pommard 1 cru Rougiens 200614751784
Domaine Billard Gonnet, Pommard 1 cru Rougiens 200920622495
Domaine Billard Gonnet Pommard 1 cru Chaponnieres 201020502480
Domaine Bouzereaux-Gruyere Chassagne Montrachet 1 cru Les Chaumées 200721612614
Domaines Bouzereaux-Gruyere Mersault Les Tillets 201313021575
Domaine Gros Frere et Soeur, Clos de Vougeot Grand cru 197672918822
Domaine Rapet Pere et fils Corton GC 1978840310168
Domaine Rapet Pere et fils Corton Charlemagne 2017 GC29513570
Antoine Jobard Meursault 1 cru Blagny 201319872404
Antoine Jobard Meursault 1 cru Blagny 2014 Magnum46945679
Antoine Jobard Meursault 1 cru Poruzots 201427693350
Antoine Jobard Puligny Montrachet 1 cru Les Champs-Gains 201432853975
Joseph Drouhin Clos de la Roche Grand cru 201251686253
Joseph Drouhin Nuits St Georges 1er cru Vaucrains 201119472356
Joseph Drouhin Gevrey Chambertin 1er cru Lavaux Saint Jacques 201229853612
Joseph Drouhin Meursault 1er cru Charmes 201324352947
Joseph Drouhin Chassagne Montrachet 1er cru Embazés 201319162318
Joseph Drouhin Puligny Montrachet 1er cru Folatieres 201324702988
Joseph Drouhin Corton Charlemagne Grand cru 201349295964
Joseph Drouhin Charmes Chambertin Grand cru 201344075333
Bachelet Monnot Puligny Montrachet 1er cru Les Folatieres 201446545631
Benoit Ente Puligny Montrachet 1er cru Clos de la Truffiere 201443555269
Benoit Ente Puligny Montrachet 201425863129
Benjamin Leroux Gevrey Chambertin 1er cru Les Champeaux 201226123161
Henriot brut rosé 1989 Magnum1131513691
Henriot brut rosé 1990 Magnum 1218614745
Henriot Millesime 200027373312
Henriot Millesime 2000 Magnum66117999
Henriot Millesime 200521622616
Henriot Millesime 200617672138
Henriot Millesime 1989 Jeroboam1879722744
Henriot Millesime 1990 Jeroboam1595219302
Henriot Millesime 199529953624
Henriot Millesime 1995 Jeroboam1249315117
Henriot Millesime 1996 Jeroboam1063512868
Henriot millesime 1996 Magnum57116910
Henriot Millesime 1998 Magnum72858815
Henriot Rosé Millesime 200822632738
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 200037404525
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 200037404525
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 198972618786
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 199553336453
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 1995 Magnum1102813344
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 1996 Magnum1128413654
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 199837734565
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 1999 Magnum1030712471
Chateau de Beaucastel rouge 200528983506
Chateau de Beaucastel rouge 200729443563
Rostang Cote Rotie Cote Blonde 200635424286
Chateauneuf du Pape , Domaine du Banneret 2011MG23362826
Pouilly Fumé 101 Rangs, Chateau de Tracy 201137264509

Objednávka:

Jméno (vyžadováno)

Email (vyžadováno)

Telefon

Adresa doručení (vyžadováno)

Vaše zpráva:

Souhrn objednávky:

Vaše údaje zpracováváme podle těchto zásad o ochraně údajů.