Portfolio vín

Uvedená vína jsou v aktuálních tržních cenách skladem v Praze a je možno si je objednat přes formulář níže. Ve věci platby a dopravy vás budeme kontaktovat po obdržení objednávky.  Na vaše dotazy a poptávky rádi odpovíme - využijte k tomu taky formulář níže.

Chcete-li se stát partnerem a využívat partnerských výhod, klikněte zde.

NázevTržní cena bez DPHTržní cena s DPHobjednat kusů
Chateau Pichon Baron, Pauillac 200432413922
Chateau Pichon Baron, Pauillac 200544385369
Chateau Pichon Baron, Pauillac 200632063880
Chateau Pichon Baron, Pauillac 200831563819
Chateau Pichon Baron, Pauillac 2008 Magnum62597573
Chateau Pichon Baron, Pauillac 199542985200
Chateau Pichon Baron, Pauillac 199647605760
Chateau Pichon Baron, Pauillac 199834864218
Chateau Pichon Longueville Comtesse de Lalande, Pauillac 200540054846
Chateau Pichon Longueville Comtesse de Lalande, Pauillac 200636364399
Chateau Pichon Longueville Comtesse de Lalande, Pauillac 200831613825
Chateau Pichon Longueville Comtesse de Lalande, Pauillac 197547015689
Chateau Pichon Longueville Comtesse de Lalande, Pauillac 198847585757
Chateau Palmer, Margaux 19831374416630
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 200035874340
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 200221842643
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 200421322579
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 200820792516
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 201034154132
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 199533084002
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 199630493689
Chateau Rauzan-Segla, Margaux 199829933621
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 200046125581
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 200333204018
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 200537114491
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 200621602614
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 200820862524
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 200930553696
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 201033794089
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 198837134493
Chateau Leoville Barton, Saint-Julien 199826933259
Chateau Cantemerle, Haut-Medoc 200212011453
Chateau Cantemerle, Haut-Medoc 200410901319
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 200059947253
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 200434194137
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 200566077994
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 200633854096
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 2006 magnum69398396
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 200838284632
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 198847145704
Chateau Cos d'Estournel , Saint-Estephe 199938974716
Chateau Cos d'Estournel 'Les Pagodes de Cos', Saint-Estephe 201017242086
Chateau Cos d'Estournel 'Les Pagodes de Cos', Saint-Estephe 201112191475
Chateau Lascombes, Margaux 200224222931
Pavillon Rouge du Chateau Margaux, Margaux 200065767957
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 200147855790
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 200247495746
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 200357426948
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 200449766022
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 2005877910623
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 200649185951
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 200846295601
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 2009966211691
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 1985859110396
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 198866648064
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 198971018592
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 1996891910792
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 199857746987
Chateau Leoville las Cases, Saint Julien 199956556842
Chateau Grand Puy Lacoste, Pauillac 200816011937
Chateau Grand Puy Lacoste, Pauillac 200926673226
Chateau d´Yquem, Sauternes 199779929670
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 200418762270
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 200526783240
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 200819942412
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 200927983385
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 201025193048
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 198944565392
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 199526713232
Chateau Gruaud Larose, Saint Julien 199822442716
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 200645945558
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 200842115095
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 198549666009
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 198648935920
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 198841345002
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 198844545389
Chateau Ducru Beaucaillou, Saint Julien 198946395614
Chateau Pontet Canet, Pauillac 200039284753
Chateau Pontet Canet, Pauillac 200632943986
Chateau Pontet Canet, Pauillac 200832293907
Chateau Pontet Canet, Pauillac 199041595032
Chateau Pontet Canet, Pauillac 199639814817
Chateau La Mission Haut Brion, Pessac Leognan 200173168852
Chateau La Mission Haut Brion, Pessac Leognan 200273848934
Chateau La Mission Haut Brion, Pessac Leognan 200454466590
Chateau La Mission Haut Brion, Pessac Leognan 200863167643
Chateau La Mission Haut Brion, Pessac Leognan 1995911711032
Chateau La Mission Haut Brion, Pessac Leognan 199672858815
Chateau Brane-Cantenac, Margaux 200033284026
Chateau Brane-Cantenac, Margaux 200530013631
Chateau Brane-Cantenac, Margaux 200618742267
Chateau Brane-Cantenac, Margaux 200816321974
Chateau Brane-Cantenac, Margaux 200924362947
Chateau Brane-Cantenac, Margaux 201025523087
Chateau Montrose, Saint-Estephe 200547455742
Chateau Montrose, Saint-Estephe 200628653467
Chateau Montrose, Saint-Estephe 2006 Magnum59547204
Chateau Montrose, Saint-Estephe 200828323427
Chateau Montrose, Saint-Estephe 199541475018
Chateau Montrose, Saint-Estephe 199836594427
La Dame de Montrose, Saint-Estephe 200915091826
Chateau Branaire-Ducru, Saint-Julien 200815711900
Chateau Talbot, Saint-Julien 200529523571
Chateau Talbot, Saint-Julien 201020602493
Echo de Lynch Bages Chateau Haut-Bages Averous, Pauillac 201111081341
Chateau Giscours, Margaux 200618172198
Chateau Giscours, Margaux 200816011937
Chateau Prieure-Lichine, Margaux 200916291972
Chateau Prieure-Lichine, Margaux 201019672381
Domaine de Chevalier Rouge, Pessac-Leognan 200923422834
Domaine de Chevalier Rouge , Pessac-Leognan 201023732871
Domaine de Chevalier Blanc , Pessac-Leognan 200625623100
Domaine de Chevalier Blanc , Pessac-Leognan 200729093520
Domaine de Chevalier Blanc , Pessac-Leognan 200925073034
Chateau Lafon-Rochet, Saint-Estephe 200914781788
Chateau Phelan Segur, Saint-Estephe 201014361737
'La Croix de Beaucaillou', Saint-Julien 201015711900
'La Croix de Beaucaillou', Saint-Julien 201111081341
Clos de Marquis Saint - Julien 2002 Magnum26363189
Chateau La Conseillante, Pomerol 200835814333
Chateau La Conseillante, Pomerol 19821192314427
Chateau l'Evangile, Pomerol 200236024358
Chateau l'Evangile, Pomerol 200642465138
Chateau l'Evangile, Pomerol 201237994597
Chateau l'Evangile, Pomerol 199554796629
Chateau l'Evangile, Pomerol 199556116789
Chateau l'Evangile, Pomerol 199864297780
Chateau Gazin, Pomerol 199037684559
Chateau Clinet, Pomerol 199549866034
Chateau Grand Mayne, Saint-Emilion Grand Cru 200118322216
Chateau Beau-Sejour Becot, Saint-Emilion Grand Cru 200923792879
Chateau Beauregard, Pomerol 200211711416
Vieux Chateau Certan, Pomerol 199645885552
Chateau Trotanoy, Pomerol 200858567086
Chateau Trotanoy, Pomerol 201140674921
Chateau Trotanoy, Pomerol 199939034723
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 200225833126
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 200420722507
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 200624042909
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 200939344760
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 201038404646
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 198635544300
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 198833674074
Chateau Canon, Saint-Emilion Grand Cru 1996 Magnum41985079
Chateau Petit Village, Pomerol 200919852402
Chateau Figeac, Saint-Emilion Grand Cru 200549646007
Chateau Troplong Mondot, Saint-Emilion Grand Cru 200419812397
Chateau Troplong Mondot, Saint-Emilion Grand Cru 200631223778
Chateau Troplong Mondot, Saint-Emilion Grand Cru 200826853249
Chateau La Fleur de Gay', Pomerol 200624352946
Chateau La Fleur de Gay', Pomerol 200935704320
Chablis Grand Cru Valmur, J.C. Bessin 20128941081
Clos des Lambrays Grand Cru, Cote de Nuits, Domaine des Lambrays 199973628908
Clos de la Roche Grand Cru, Cote de Nuits, Louis Jadot 200552376336
Clos de Tart Grand Cru Monopole, Cote de Nuits, Mommessin 20031039612579
Richebourg Grand Cru, Cote de Nuits, Domaine A.F. Gros 20051446117498
Richebourg Grand Cru, Cote de Nuits, Domaine A.F. Gros 20051360616464
Nuits-Saint-Georges Premier Cru, Domaine Jean Grivot Aux Boudots 200547505747
Vosne Romanée 1er Cru Les Chaumes, Robert Arnoux 200237934590
Musigny Grand Cru, Cote de Nuits, Joseph Drouhin 20041148213893
Morey Saint Denis 1er Cru, Cuvée des Alloutes, Domaine Ponsot 200540364883
Echezeaux Grand Cru, Robert Arnoux 200281619875
Echezeaux Grand Cru, Robert Arnoux 200365467921
Echezeaux Grand Cru, Robert Arnoux 19951010912232
Domaine des Lambrays Les Loups, Morey-Saint-Denis Premier Cru 200532893980
Vogue Chambolle Musigny 200567968223
Vogue Chambolle Musigny 200654006534
Vogue Chambolle Musigny 1er Cru 2005921711152
Clos de Lambrays Grand Cru 200650126064
Romanee Conti, Romanee Saint Vivant Grand Cru 20045647868338
Romanee Conti Grand Cru 2005580194702034
Rousseau Gevrey Chambertin AOC 200576349237
Rousseau Gevrey Chambertin AOC 200658347059
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er Petite Chapelle 201257196920
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er Petite Chapelle 201354956648
Dugat Py, Gevrey Chambertin Cuvée Coeur Du Roy 200543515265
Dugat Py, Gevrey Chambertin Cuvée Coeur Du Roy 201129173529
Dugat Py, Gevrey Chambertin Cuvée Coeur Du Roy 201232543937
Dugat Py, Gevrey Chambertin Cuvée Coeur Du Roy 201331803848
Dugat Py, Gevrey Chambertin Cuvée Coeur Du Roy 201434984233
Dugat Py, Gevrey Chambertin VV 201120172440
Dugat Py, Gevrey Chamberin VV 201223892891
Dugat Py, Gevrey Chambertin VV 201322972779
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er Champeaux 201151526233
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er Champeaux 201270448523
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er Champeaux 201355516716
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er Champeaux 201461067389
Dugat Py, Bourgogne 20098381014
Dugat Py, Bourgogne 201210551276
Dugat Py, Cuvée Halinard 201110861314
Dugat Py, Halinard 201213031577
Dugat Py, Halinard 201413031577
Dugat Py, Gevrey Chambertin VV 200832603945
Dugat Py, Gevrey Chambertin VV 200946655645
Dugat Py, Gevrey Chambertin 1er cru 201044385370
Dugat Py, Charmes Chambertin GC 2011958011592
Dugat Py, Charmes Chambertin GC 2013997512069
Dugat Py, Charmes Chambertin GC 20141081913091
Dugat Py, Gevrey Chambertin Les Evocelles 201029213534
Dugat Py, Gevrey Chambertin Les Evocelles 201434984233
Echézaux du Dessus Grand Cru, Domaine Jayer Gilles 200860207284
Echézaux du Dessus Grand Cru, Domaine Jayer Gilles 200967038111
Domaine A.F.Gros, Savigny les Beaune 1er Cru Clos des Guettes 201015211840
Domaine A.F.Gros, Vosne Romanée Aux Réas 201015681898
Domaine A.F.Gros, Pommard 1er Cru Les Pézerolles 200919962415
Domaine A.F.Gros, Echezaux Grand Cru 201153386459
Domaine A.F.Gros, Vosne Romanée Clos de la Fontaine 200815521877
Francois Parent, Pommard 1er Cru Les Rugiens 200037824576
Francois Parent, Pommard 1er Cru Les Rugiens 200633824092
Francois Parent, Clos de Vougeot Grand Cru 201036114369
Domaine Billard Gonnet, Pommard 1 cru Rougiens 200613061580
Domaine Billard Gonnet, Pommard 1 cru Rougiens 200917032061
Domaine Billard Gonnet Pommard 1 cru Chaponnieres 201014341735
Domaine Bouzereaux-Gruyere Chassagne Montrachet 1 cru Les Chaumées 200721182563
Domaines Bouzereaux-Gruyere Mersault Les Tillets 201310671292
Domaine Gros Frere et Soeur, Clos de Vougeot Grand cru 197658537082
Domaine Rapet Pere et fils Corton GC 197871838692
Domaine Rapet Pere et fils Corton Charlemagne 2017 GC24082914
Domaine Rapet Pere et fils Corton GC 201619762391
Domaine Rapet Aloxe Corton 201018932290
Domaine Rapet Corton "Pougets" GC 201319212324
Domaine Rapet Corton "Pougets" GC 201620682503
Antoine Jobard Meursault 1 cru Blagny 201322652741
Antoine Jobard Meursault 1 cru Blagny 2014 Magnum44365367
Antoine Jobard Meursault 1 cru Poruzots 201421732629
Antoine Jobard Puligny Montrachet 1 cru Les Champs-Gains 201426683229
Joseph Drouhin Clos de la Roche Grand cru 201249656008
Joseph Drouhin Nuits St Georges 1er cru Vaucrains 201117182079
Joseph Drouhin Gevrey Chambertin 1er cru Lavaux Saint Jacques 201225033029
Joseph Drouhin Meursault 1er cru Charmes 201321412591
Joseph Drouhin Chassagne Montrachet 1er cru Embazés 201321532605
Joseph Drouhin Puligny Montrachet 1er cru Folatieres 201321842643
Joseph Drouhin Corton Charlemagne Grand cru 201337954592
Joseph Drouhin Charmes Chambertin Grand cru 201345935557
Bachelet Monnot Puligny Montrachet 1er cru Les Folatieres 201429173529
Benoit Ente Puligny Montrachet 1er cru Clos de la Truffiere 201445745534
Benoit Ente Puligny Montrachet 201421412591
Benjamin Leroux Gevrey Chambertin 1er cru Les Champeaux 201224823003
Henriot brut rosé 1989 Magnum864710463
Henriot brut rosé 1990 Magnum 78669517
Henriot Millesime 200026513207
Henriot Millesime 2000 Magnum54696618
Henriot Millesime 200529323547
Henriot Millesime 200619562367
Henriot Millesime 1989 Jeroboam1805321844
Henriot Millesime 1990 Jeroboam1637719816
Henriot Millesime 199526343187
Henriot Millesime 1995 Jeroboam1381516716
Henriot Millesime 1996 Jeroboam947811468
Henriot millesime 1996 Magnum73698917
Henriot Millesime 1998 Magnum48615882
Henriot Rosé Millesime 200818532242
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 200042615156
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 200042615156
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 198967938219
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 199552546357
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 1995 Magnum958711601
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 1996 Magnum830910054
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 199839524781
Henriot Cuvée des Enchanteleurs 1999 Magnum1096413267
Chateau de Beaucastel rouge 200527533331
Chateau de Beaucastel rouge 200727973384
Rostang Cote Rotie Cote Blonde 200633654072
Chateauneuf du Pape , Domaine du Banneret 2011MG22192685
Pouilly Fumé 101 Rangs, Chateau de Tracy 201133494053

Objednávka:

Jméno (vyžadováno)

Email (vyžadováno)

Telefon

Adresa doručení (vyžadováno)

Vaše zpráva:

Souhrn objednávky:

Vaše údaje zpracováváme podle těchto zásad o ochraně údajů.